EUROLYGA 2023

Paraiška: „Magic“ namuose išsityčiojo iš „Cavaliers“ krepšininkų

„Orlando Magic“ krepšininkai namuose 121:83 (31:21, 30:24, 35:16, 25:22) sutriuškino „Cleveland Cavaliers“ ekipą ir sušvelnino serijos rezultatą.

Paraiška: „Magic“ namuose išsityčiojo iš „Cavaliers“ krepšininkų <br>AFP/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

2024-04-26 07:46

Serijoje iki 4 pergalių Klivlando klubas pirmauja 2:1.

Orlando klubas pranašumą pradėjo krautis dar pirmajame kėlinyje. Rezultatui esant lygiam 21:21, „Magic“ pirmąjį ketvirtį užbaigė spurtu 10:0.

Iniciatyvą įgavę šeimininkai apsukų nemažino ir savo pranašumą mačo eigoje tik dar labiau didino, o ketvirtajame kėlinyje komandas skyrė netgi 43 taškai (112:69).

Pirmąsias dvi rungtynes „Magic“ demonstravo tragišką puolimą. Orlando krepšininkai pelnė 83 ir 86 taškus.

Nugalėtojus į priekį vedė Paolo Banchero. Puolėjas pelnė 31 tašką (9/17 dvit., 4/9 trit., 1/2 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Magic“: Paolo Banchero 31, Jalenas Suggsas 24, Franzas Wagneris 16.

„Cavaliers“: Jarrettas Allenas ir Carisas LeVertas po 15, Donovanas Mitchellas 13.