EUROLYGA 2023

Uraganinis įkrintamųjų startas: 113 taškų suvertusi „Maccabi“ nupūtė žaidėjo netekusią „Baskonia“

Įspūdinga puolimo fiesta startavo Eurolygos įkrintamųjų varžybų etapas. Pirmoje dvikovoje, kurioje paaiškėjo atkrintamųjų varžybų „septintojo numerio“ savininkė, pergalę šventė Tel Avivo „Maccabi“ ekipa.

Tadas Sedekerskis ir Wade'as Baldwinas<br>R.Vilkelio ir G. Šiupario nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Apr 16, 2024, 7:53 PM, atnaujinta Apr 16, 2024, 11:05 PM

Izraelio klubas Belgrade vykusioje dvikovoje 113:85 (28:15, 27:21, 31:25, 27:24) pranoko Vitorijos „Bakonia“ klubą, kurio garbę gina Tadas Sedekerskis.

Bilietą į Eurolygos atkrintamąsias nuskynusi „Maccabi“ jose susikaus su Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkais, o „Baskonia“ paskutinįjį šansą iškovoti vietą atkrintamosiose varžybose turės penktadienį, kai susikaus su Bolonijos „Virtus“.

Pergalingai pasibaigusios dvikovos pradžioje „Maccabi“ prapliupo tolimais metimais nuo pat jų pradžios – Lorenzo Brownas vien per pirmąjį kėlinį įmetė 13 taškų, o „Baskonia“ puolimo neišjudino ir nuo suolo pakilęs ekipos variklis Markusas Howardas.

Po pirmųjų dešimties minučių „Maccabi“ pirmavo 28:15.

Antrajame kėlinyje tęsėsi Tel Avivo klubo šou – aikštės šeimininkai žaibiškai susikrovė triuškinantį pranašumą, o varžovų problemų kiekį padidino ir Chima Moneke patirta trauma – krepšininkas ketvirčio metu pasisuko čiurną ir aikštėje nebepasirodė.

Į ilgąją pertrauką „Maccabi“ išėjo pirmaudama 55:36.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas nesikeitė – Izraelio klubas toliau dominavo aikštėje. Nors „Baskonia“ puolimas ir išsijudino, bet varžovų Ispanijos ekipa nebepavijo.

T.Sedekerskis šiose rungtynėse per 34 minutes pelnė 11 taškų (4/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 17 naudingumo balų.

„Baskonia“ klubo neišgelbėjo net 45 naudingumo balus surinkęs Cody Milleris-McIntyre'as. Jis varžovams suvertė 32 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu nugalėtojus į priekį vedė 29 taškus pelnęs ir 35 naudingumo balus surinkęs L.Brownas.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 29, Wade‘as Baldwinas 26, Bonzie Colsonas 14, Antoniusas Clevelandas 11.

„Baskonia“: Codi Milleris-McIntyre‘as 32, Markusas Howardas 14, Tadas Sedekerskis 11.