EUROLYGA 2023

„Celtics“ surakino „Heat“ ir vėl susigrąžino serijos pranašumą

Puikiai gynyboje žaidę „Boston Celtics“ krepšininkai išvykoje susitvarkė su „Miami Heat“ atletais ir vėl persvėrė serijos rezultatą savo naudai.

Jaysonas Tatumas<br> Getty Images/Scanpix nuotr.
Daugiau nuotraukų (1)

Lrytas.lt

Apr 28, 2024, 9:36 AM, atnaujinta Apr 28, 2024, 10:00 AM

„Celtics“ Majamyje 104:84 (21:12, 42:27, 24:22, 17:23) gynyboje supančiojo „Heat“ ir vėl atkrintamųjų serijoje iki 4 pergalių išsiveržė į priekį (2:1).

Ketvirtasis serijos susitikimas Majamyje įvyks pirmadienį, 23:00 val. Lietuvos laiku.

„Celtics“ jau nuo pat pirmųjų rungtynių minučių pabėgo į priekį ir pirmajame kėlinyje aikštelės šeimininkams leido įmesti vos 12 taškų, o pasibaigus antrajam kėliniui Bostono ekipa jau triuškino „Heat“ atstovus (63:39).

Per likusį rungtynių laiką svečiai išsaugojo dviženklį pranašumą ir galiausiai 104:84 šventė pergalę išvykoje.

Bostono ekipoje geriausiai žaidė komandos vedlys Jaysonas Tatumas. Puolėjas per 38 minutes ant parketo sumetė 22 taškus (4/9 dvit., 2/7 trit., 8/12 baud.), sugriebė 11 atkovotų kamuolių ir išdalino 6 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ rungtyniaujantis latvis Kristaps Porzingis šiame susitikime taip pat buvo pastebimas. Universalusis centras per 27 minutes aikštelėje surengė 18 taškų (2/4 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud.) pasirodymą, pridėjo 5 atkovotus kamuolius ir 2 blokuotus metimus.

Majamio komandos neišgelbėjo solidus Bamo Adebayo pasirodymas. Centras per 38 žaidimo minutes surinko 20 taškų (8/17 dvit., 0/1 trit., 4/6 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir išskirstė 3 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Bamas Adebayo 20, Nikola Jovičius (3/5 trit., 8 atk. kam.) ir Tyleris Herro (2/7 dvit., 3/9 trit., 4 atk. kam.) po 15, Jaime Jaquezas 12 (5/10 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Haywoodas Highsmithas 8 (4/5 dvit., 5 rez. perd.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas ir Jaylenas Brownas (11/16 dvit., 8 atk. kam.) po 22, Kristaps Porzingis 18, Derrickas White‘as 16 (5/7 dvit., 2/7 trit., 5 atk. kam.), Alas Horfordas 9 (6 atk. kam.).